Zdjęcia na szkle nadadzą wnętrzu nowy wyraz

zdjecia na szkle axitech.pl
Dom

Zdjęcia na szkle nadadzą wnętrzu nowy wyraz

W trakcie urządzania mieszkania zastosowanie szklanych powierzchni jako elementów ozdobnych nie jest oczywiste. Skupiamy się przede wszystkim na meblach i różnego rodzaju dodatkach. Jednak czasem odrobina pomysłowości może całkowicie odmienić wystrój naszego mieszkania.


Kiedyś druk na szkle był niedostępny dla zwykłych zjadaczy chleba ze względu na wysokie koszty. Czasy się jednak zmieniły i możemy mieć wymarzone zdjęcia na szkle. Oczywiście nie zastąpią nam one klasycznych fotografii w  ramkach, ale mogą zupełnie odmienić styl wnętrza. Zastosować je możemy na przykład na drzwiach szafy w sypialni. O ile bowiem przyjemniej jest spojrzeć po przebudzeniu na piękny krajobraz, niż na zwykłe lustro. W tym przypadku warto umieścić zdjęcia na szkle wprawiające nas w dobry nastrój.

Szkło jest także wdzięcznym materiałem do zastosowanie w łazience. Jest to przydatne szczególnie gdy łazienka nie posiada okna. Wówczas zdjęcie na szkle może nadać pomieszczeniu przestrzeni. Sprawić, że zamknięta przestrzeń stanie się, pozornie, bardziej otwartą. Możemy wprowadzić w ten sposób więcej barw niż w przypadku zastosowania klasycznych płytek. Przecież łazienka nie musi być nudna.

Zdjęcia na szkle ciekawe zastosowanie mogą znaleźć także w kuchni. Bardzo często kuchnia łączy się z salonem, zatem jej wystrój staje się dużo bardziej istotny pod względem estetyki. Zadrukowana szklana powierzchnia w kuchni może zawierać fotografie roślin, kawy, elementów kawiarni czy fragmentów przepisów. Ważne by inspirowały nas do gotowania, eksperymentowania i dzielenia się z najbliższymi.

Jak widać zdjęcia na szkle mogą znaleźć zastosowanie w wielu miejscach. To jednocześnie proste i oryginalne rozwiązanie ma jedno ważne ograniczenie. Naszą wyobraźnię. Nadrukować można wszystko, tylko od nas zależy jaki klimat chcemy stworzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top