Uroda – co na nią poradzić?

zdrowie

Uroda – co na nią poradzić?

Nie każdy z nas został obdarzony naturalnym pięknem. Niektórzy są niezadowoleni z swojej urody i niestety większość z takich osób ma problemy z zaakceptowaniem tego faktu. Możemy się cieszyć z tego że urodziliśmy się w czasach XXI wieku, gdzie możemy sobie skorygować wszystko to co nam nie pasuje.

Większość z nas nie ma prostych i białych zębów, niektórzy mają je niestety niezadbane a niektórym po prostu odebrał je wiek. W każdym bądź razie nie musimy się załamywać czy przejmować tym faktem ponieważ w każdej chwili możemy iść do stomatologa i założyć sobie implanty zębowe (polecam sprawdzić na stronie: impla.com.pl/implanty). Jest to fenomenalny sposób na pokrycie naszych ubytków w uzębieniu. Po takim zabiegu możemy się cieszyć z prostego i pięknego uzębienia na długie lata.

Trosze gorzej wygląda sprawa z zmianą wyglądu naszego ciała. Oczywiście są gabinety gdzie na nasze polecenie mogą nam wstrzyknąć botoks wszędzie gdzie tego zapragniemy i zmodelować tą część ciała. Oczywiście wiele razy słyszeliśmy o przesadnym używaniu tego zabiegu i fatalnych w skutkach konsekwencjach tych czynów. Większość takich przypadków była sposobem na zakrycie zmarszczek na twarzy, lecz gdy użyje się za dużo botoksu możemy sprawić że nasza twarz będzie zdeformowana i efekt końcowy będzie tragiczny i trudny do odwrotu.

Większość kobiet narzeka na tak zwany cellulit, bardzo im to przeszkadza i chcąc wyglądać ładniej i młodziej poddają się zabiegom usuwania zbędnego cellulitu z wybranych części ciała. Ten zabieg jest w miarę przyjazny dla otoczenia, nie słyszałem o skutkach ubocznych tego zabiegu.

W obecnych czasach panuje też moda na powiększanie biustu czy pupy. Zabieg polega na wszczepieniu w część ciała silikonowego implantu który jest w takim rozmiarze, o jaki chce nasza klientka powiększyć swoją część ciała. Niestety tego typu zabiegi też nie są bezpieczne, pomagają nam lepiej wyglądać lecz szkodliwie wpływają na nasze zdrowie. Bardzo często występują powikłania po takich zabiegach, niektóre ze skutkiem śmiertelnym.

Moim zdaniem mężczyźni wolą aby kobiety zachowały swoją naturalność, plastik nie kręci wszystkich bynajmniej mnie nie i wolałbym aby kobiety więcej dbały o swoją kondycje fizyczną, lepiej się odżywiały i dbały o swoją higienę osobistą i będą wyglądały naprawdę bardzo ładnie, bez tych niepotrzebnych i w niektórych przypadkach niebezpiecznych zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top