Spoty reklamowe moim hobby

spoty-reklamowe-sa-moja-wielka-pasja

Spoty reklamowe moim hobby

Każdy z nas ma jakieś hobby, poświęca wolny czas swoim zainteresowaniom, stara się je rozwijać. I tak jedni przepadają na informatyką, inni za matematyką, a jeszcze inni (wśród nich również ja) za produkcją filmową.

W moim przypadku zaczęło się od tego, że postanowiłem łączyć swoje życie z mediami i reklamą. Już od wielu lat interesowałem się tą tematyką, tworząc własne spoty reklamowe – głównie na terenie miasta Kraków, które następnie umieszczałem w sieci, czekając na opinie innych, które ku mojemu zadowoleniu były dosyć pozytywne, co tylko dodawało mi motywacji do dalszej pracy w tym kierunku.

Zawsze staram się, by to, co robię, nie było tylko pustym filmem, który zostanie włączony w przerwie na reklamę. Chcę, by moja produkcja filmowa była prawdziwymi dziełami, by filmy które wykonuję były obiektem zachwytu, bym mógł usłyszeć, że to, co zrobiłem, jest po prostu świetne i ludzie chętnie to oglądają. Takie słowa są cenne dla każdego, a zwłaszcza dla nowych osób w branży, dzięki którym można dodatkowo spodziewać się jakiegoś awansu w firmie lub zatrudnienia gdzieś, gdzie zostanie się docenionym. Ja marzę by kiedyś trafić do krakowskiej firmy http://grandfox.pl/. Spoty reklamowe w ich wydaniu są dla mnie czymś wyjątkowym, są po prostu perfekcyjne.

Oprócz samego tworzenia reklam czasami robię również relacje z eventów w Krakowie i okolicznych miejscowościach, na które zostaję zaproszony lub sam nabędę bilet. Może nie jest to coś bardzo niezwykłego, ale mnie pozwala się rozwijać i spełniać, a poza tym dobrze się przy tym bawię. Wkładając w takie relacje trochę wysiłku można osiągnąć całkiem ciekawe nagranie.

Zresztą jeśli chodzi o mnie to bardzo często coś co mnie zainteresuje uwieczniam na swoich zdjęciach i filmach, a następnie na blogu. Staram się pokazywać wiele ciekawych rzeczy oraz dzielić się opiniami na ich temat. Takie podejście do życia doprowadziło do tego, że produkcja filmowa stała się moim głównym zainteresowaniem, któremu poświęcam wiele czasu.

Plusem w moim przypadku jest fakt, że mieszam w tak pięknym i tętniącym życiem mieście, jakim jest Kraków. Tutaj zawsze dzieje się coś ciekawego, z czego można wykonać relację czy nakręcić film. Bez wątpienia Kraków pomaga rozkręcać moją pasję, jaką jest produkcja filmowa. Wam również życzę odnalezienia w sobie pasji, której będziecie poświęcać wolny czas z największą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top