Słodki marketing

słodycze reklamowe

Słodki marketing

Posiadasz własną firmę. Promujesz ją na różne sposoby, płacisz za reklamę w gazecie, kupujesz reklamę firmowego fanpage na Facebooku, czy dajesz swoją wizytówkę, każdej nowo poznanej osobie. Robisz wszystko, by marka, którą wykreowałeś, budziła dobre emocje. I by jak najwięcej osób o niej się dowiedziało.

Oczywiście standardowe metody promocji twojej działalności przynoszą rezultaty. Klientów jest coraz więcej, pojawiają się nowi, zyskujesz także największy skarb: stałego klienta. Wszystko idzie coraz lepiej, a ty zastanawiasz się, co by tu jeszcze zrobić, by kojarzono cię pozytywnie?

Zainwestuj w gadżety! Dobrym pomysłem są artykuły biurowe z logiem firmy. Warto jednak zakupić długopisy, czy ołówki lepszej jakości i zadbać o design napisu. Przecież chcemy kojarzyć się z czymś dobrym i luksusowym, a nie rozpadającym się długopisem made in China, prawda? Jeśli twój długopis będzie ulubionym dla wielu osób, to już zawsze twoja firma będzie wywoływała pozytywne skojarzenia. A jeśli cię znają, to pewnie do ciebie przyjdą. I to nie raz.

Kolejnym ciekawym pomysłem są słodycze reklamowe. Co to właściwie jest? Pyszne słodkości z logo twojej firmy. Co najlepsze, cukierki reklamowe to tylko mała część tej bogatej oferty. Do wyboru mamy także przyprawy, wodę, ciasteczka, lizaki, gumy, przekąski, żelki, czekoladki, drażetki, czekoladowe bombonierki, czy specjalne zestawy na takie okazje jak: Dzień Kobiet, Walentynki, czy Boże Narodzenie.

Wszystkie te słodkości można spersonalizować, tak by kojarzyły się tylko z tobą. Taka forma promocji jest idealna! Sprawdzi się zarówno w twoim biurze, jak i na spotkaniu z ważnymi kontrahentami. Im można także wysyłać słodycze z okazji nawiązania współpracy bądź w ramach podziękowania za ową współpracę.

Słodycze reklamowe to idealny sposób na marketing i promocje firmy. I do tego, jaki smaczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top