Ryszard Rembiszewski ofiają zmian w Lotto

Ryszard Rembiszewski ofiają zmian w Lotto

Wielu graczy do dzisiaj pamięta Ryszarda Rembiszewskiego, który przez wiele lat prowadził losowania lotto w ogólnodostępnej telewizji, zawsze o 22. Było to całkiem niedawno, ale od tamtego czasu naprawdę wiele w lotto się zmieniło. Szczególnie starsi gracze pamiętają pewnie żółte studio lotto, w którym oprócz prowadzącego była również komisja gier i zakładów, która trzymała pieczę nad poprawnym przebiegiem losowania.

Błędne decyzje zarządu Lotto

Niestety kilka decyzji zarządu organizatora lotto diametralnie zmieniło obraz całej gry. Po pierwsze wyniki lotto zniknęły z powszechnie dostępnego kanału i zaczęły pojawiać się w internecie. Podyktowane to było względami oszczędnościowymi gdyż sieć telewizyjna podobno zażądała zbyt wysokiej ceny. Była to zła decyzja, o czym świadczyć może fakt, że obecnie znowu studio lotto oglądać mogą wszyscy posiadacze telewizorów. Także samo studio uległo poważnej metamorfozie. Wielu graczom nie przypadło jednak do gustu. Nie kojarzyło się z grami lotto, niektórzy doszukiwali się w nim motywów starożytnego Egiptu czy dalekiego wschodu. Dodatkowo z oczu widzów zniknęła trzyosobowa komisja, którą obecnie jest tylko za kulisami. O tym ,że komisja znajduje się za kulisami studia lotto nie wie jednak zbyt wielu graczy o czym świadczyć może fakt duża grupa graczy podważa autentyczność całego losowania.

Nowi prowadzący wyniki lotto

W studio lotto pojawiła się również całą rzesza nowych prowadzących. Zniknął Pan Lotto w a jego miejsce pojawiła się kilku prowadzących, którzy pojawiają się na zmianę. Jest też narrator, którego widzowie wyników lotto tylko słyszą. Dlaczego tak się stało nie wiem. Tak czy inaczej w ostatnim czasie studio lotto zmieniło się dosłownie nie do poznania. Są gracze, którym zupełnie to nie przeszkadza, jest jednak spora grupa tych, którzy zmian nie akceptują. Jeśli macie swoje przemyślenie związane ze zmianami jakie miały miejsce w ostatnich latach prosimy o wypowiedź w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top