Profesjonalny druk wizytówek

Profesjonalny druk wizytówek

Trudno wyobrazić sobie współczesną firmę funkcjonująca bez wizytówek. Nie są one już zarezerwowane dla osób pracujących na kierowniczych stanowiskach, ale cieszą się popularnością wśród wszystkich prowadzących działalność gospodarczą.

Wizytówka jest jednym z najważniejszych, klasycznych materiałów reklamowych, który kształtuje nasz wizerunek. Powinna nie tylko zawierać niezbędne dane teleadresowe, ale być też atrakcyjna pod względem wizualnym. Składa się na to wybór odpowiedniego wzoru oraz wysoka jakość druku.

Musimy zdawać sobie sprawę, że istnieją różne rodzaje wizytówek. Najbardziej popularnymi z nich są wizytówki kredowe, wykonywane w druku offsetowym lub cyfrowym. Są one najmniej trwałe i narażone na strzępienie lub odpryski farby.Jeżeli zależy nam na większej wytrzymałości możemy zdecydować się na wizytówki foliowane, zabezpieczone przed szybkim niszczeniem się i bardziej eleganckie. Innym sposobem na zwiększenie trwałości jest wybór wizytówek lakierowanych. Mają one charakterystyczny połysk, ale są mniej odporne od wizytówek foliowanych.

Bardziej ekskluzywnym wyborem są wizytówki z lakierem wybiórczym, których tylko część powierzchni jest pokryta lakierem. Jeżeli chcemy, aby wizytówki naszej firmy zapadały w pamięć, możemy zdecydować się na ozdobne. Są one drukowane na nietypowym papierze o oryginalnej barwie lub fakturze. Coraz popularniejsze stają się wizytówki plastikowe, przypominające karty kredytowe. Charakteryzuje je wytrzymałość nieporównywalnie wyższa w stosunku do tradycyjnych wizytówek papierowych. Interesujące są również wizytówki przezroczyste, mające różną powierzchnię po każdej stronie. Dosyć rzadko spotykaną, a więc rzucającą się w oczy formą są wizytówki bawełniane, tłoczone na papierze bawełnianym.

Gdy planujemy drukowanie wizytówek, należy wybrać firmę, która zapewnia kompleksową obsługę poligraficzną i szeroki wybór papierów do wizytówek. Takie wymagania spełnia Drukarnia cyfrowa JKB Print, która zapewni dobór produktu do naszych potrzeb i preferencji, a także wykonanie wizytówek, które będą naszą najlepszą reklamą. Sprawdź ofertę drukarni cyfrowej JKB Print na stronie https://www.jkbprint.pl/wizytowki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top