Oryginalna biżuteria. Sprawdź najciekawsze propozycje

Oryginalna biżuteria. Sprawdź najciekawsze propozycje

Klasyka to coś zdecydowanie nie dla Ciebie? Szukasz ciekawych propozycji na niebanalną biżuterię na dzień i na wieczór? Specjalnie dla Ciebie przeczesaliśmy internet w poszukiwaniu oryginalnych projektów biżuterii. Wybierając coś z naszego zestawienia możesz być pewna, że szybko nie znajdzie się osoba, która nosi coś podobnego.

Ręcznie robione pierścionki Plantwear

Świetna propozycja dla kobiet, które lubią się wyróżniać i kochają naturę – ponadto drewniana biżuteria jest ostatnio szalenie modna! Pierścionki są ręcznie robione z różnych gatunków drewna, z dodatkiem żywicy i zatopionych w niej np. płatkach złota. Całość wygląda nowocześnie i elegancko, a do tego niezwykle oryginalnie. A do tego Plantwear to polska marka! Sprawdź ofertę pierścionków drewnianych Plantwear na stronie https://plantwear.pl/kategoria/pierscionki/

Biżuteria prosto z NYC – Eddie Borgo

Trójwymiarowe, energetyczne formy w biżuterii i totalny nonkonformizm – to znaki charakterystyczne biżuterii tego projektanta. Jego projekty uwielbiają kobiety z całego świata, które kochają modę i niebanalne dodatki, o nowoczesnych i ostrych kantach. Sprawdź koniecznie!

Magia kolorów z Republiką Artystyczną

Kolory, kolory i jeszcze raz kolory – tak można określić projekty Republiki Artystycznej. W ich ofercie znajdziecie przede wszystkim fantazyjne kolie z koralików, sznurków, agrafek i innych materiałów, awangardowo zamknięte w jedną całość. Zdecydowanie coś dla kobiet, które potrzebują energetycznej biżuterii.

Bizoe – klasyka w innym wydaniu

Masywne pierścionki Bizoe wykonane są ze złota z dodatkiem kamieni szlachetnych, np. brylantów. To, co je wyróżnia, to mocno zarysowana bryła i ciekawe formy, które sprawiają, że ta marka wybija się z tłumu. Jako jedyni w zestawieniu mają też propozycje ślubne – coś dla niebanalnych Par Młodych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top