Jak uatrakcyjnić wesele?

fotobudka

Jak uatrakcyjnić wesele?

Planując własne wesele często bierzemy pod uwagę standardowe sprawy: wystrojenie kościoła, ilość gości, sala, zespół, ogólne koszta. Należy jednak pamiętać, aby iść z duchem czasy i uatrakcyjnić nasze wesele czymś nietypowym, zabawnym, a jednocześnie użytecznym. Poniżej opisałem kilka propozycji.

Specjalny wodzirej-animator dla dzieci. Pociechy podczas wszelkich uroczystości rodzinnych wymagają bardzo dużo uwagi – ich zabawy niejednokrotnie mogą skończyć się spowodowaniem szkód, lub zranieniem. Jeśli na naszym weselu przewidujemy wiele dzieci, należy przemyśleć sprawę animatora, który w wyznaczonym do tego miejscu poprowadzi show dla dzieci, umili im czas, zaproponuje zabawy, czy też nawet ułoży spać w uprzednio przygotowanym pomieszczeniu. Animatorzy dla dzieci nie są bardzo drodzy, a najczęściej w tej roli możemy spotkać kobiety. Musimy też pamiętać – jak uprzednio wspomniałem – o wydzieleniu pewnej części sali weselnej, lub najlepiej o oddzielnym pomieszczeniu.

Nowatorskim pomysłem, coraz częściej spotykanym na weselach urządzonych w nowoczesnym stylu jest fotobudka. Jest to urządzenie przypominające ok 2m wysokości prostopadłościan, z zainstalowanym na wysokości oczu monitorem, oraz widocznym obiektywem aparatu. W takiej fotobudce, za pomocą jednego przycisku możemy zrobić sobię zdjęcie z każdym gościem i – w zależności od tego, jaką opcję fotobudki zamówimy – zapisać zdjęcia na kartę SD, lub w chwilę otrzymać gotowe, automatycznie wydrukowane zdjęcie. Jest to świetne rozwiązanie, lecz należy pamiętać, aby dobrze je kontrolować – często goście, upojeni już alkoholem, zapominają o zabawie i spędzają czas na robieniu sobie zdjęć w każdej, nawet najdziwniejszej pozie. Więcej o fotobudkach dowiecie się ze strony: uwagaleciptaszek.pl.

Z proponowanych pomysłów, szczególnie polecam zainteresować się drugą opcją. Automaty do zdjęć robią furorę, a w opinii wielu osób, to właśnie zdjęcia stanowią najlepszą pamiątkę. Wspólne przypominanie sobie tych fotografii na pewno rozweseli każde spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top