Gta San Andreas i modyfikowanie gry

Gta San Andreas i modyfikowanie gry

Wśród wszystkich miłośników gier komputerowych, w ostatnim czasie zdecydowanie największą popularnością cieszą się te gry, które możemy dość dowolnie modyfikować za pośrednictwem specjalnie przeznaczonych do tego aplikacji czyli tzw. modów do gier. Jedną z najbardziej spopularyzowanych w naszym kraju gier tego typu jest Grand Theft Auto – San Andreas, do której powstały naprawdę setki, jeśli nie tysiące dodatkowych modyfikacji, poszerzających, bądź też całkowicie modyfikujących rozgrywkę, a co za tym idzie, zapewniających nam o wiele większy zakres rozrywki niż w przypadku gry w podstawowej wersji. Sprawdźmy więc o jakie nowe funkcje możemy poszerzyć naszą podstawową wersje gry, za pomocą wszelkiego rodzaju modyfikacji dostępnych w sieci całkowicie za darmo.

Rodzaje modyfikacji do gry GTA San Andreas

Przede wszystkim trzeba tutaj sobie uściślić, iż w kwestii podziału, ciężko jest dokonać jednoznacznej oceny. Niemniej jednak możemy wyróżnić mody go gta, które lekko modyfikują charakter rozrywki, zmieniają cały świat gry, lub też dodają nowe przedmioty, takie jak bronie czy też samochody. Niektóre z nich będą tutaj modyfikowały samą rozgrywkę, poprzez dodanie nowych funkcji, oraz możliwości sterowania postacią. Jednym słowem mamy tutaj dość różnorodne mody do gry, które zapewnią nam możliwość jeszcze lepszego dopasowania tej wyjątkowej gry do swoich osobistych preferencji. Ogólnie rzecz więc ujmując, można tutaj powiedzieć, iż modyfikacje do gta san andreas, będą bardzo dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dla tych graczy, którzy podstawową wersja gry zdążyli się już znudzić, aczkolwiek sama gra i jej nowatorstwo oraz pomysł, sprawiają na nich w dalszym ciągu duże wrażenie. Można tutaj na przykład połączyć mapy z Vice City do San Andreas, przez co też będziemy mieli o wiele większe pole działania w grze, co także znacznie może się przyczynić do uatrakcyjnienia rozgrywki. Trzeba jednak przyznać, iż każdy powinien samodzielnie dobrać odpowiednie mody w zależności od swoich osobistych preferencji i upodobań.

Skąd brać mody do gier?

To bardzo ważna kwestia, którą należy tutaj poruszyć, bowiem w przypadku tego typu oprogramowania, bardzo często można zetknąć się na pliki zainfekowane wszelkiego rodzaju szkodliwym oprogramowaniem, a co wynika w sytuacji kiedy takie pliki zostaną uruchomione na naszym komputerze, chyba nie trzeba nikomu specjalnie tłumaczyć. Przede wszystkim więc powinniśmy znaleźć bezpieczny serwis, za pomocą którego będzie można pobierać mody do gier w stu procentach wole od wirusów, oraz wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania. Nie jest to wcale takie trudne zważywszy na dość liczną grupę miłośników modyfikacje gier, aczkolwiek trzeba będzie uważać, aby nie dać się naciąć i czasem nie stracić wielu godzin na odzyskiwanie systemu po zainstalowaniu modów wraz z wirusami oraz złośliwym oprogramowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top