E-papierosy – modne, zdrowe i tanie

E-papierosy – modne, zdrowe i tanie

Nastała nowa moda. Moda na e-papierosa. Stał się on popularny w wielu środowiskach, używają go studenci, profesorowie, aktorzy, muzycy, blogerzy. Wszyscy. Ma wielu fanów, a Ty możesz zostać jednym z nich. Jeżeli jesteś czynnym palaczem papierosów i starasz się ograniczyć bądź rzucić palenie lub też zmniejszyć jego koszty, jednak niestety Ci to nie wychodzi, z mniejszych lub większych powodów, to e-papieros jest idealny, aby zmienić ten aspekt w Twoim życiu.

Sama idea e-papierosów, czyli bezpiecznego oraz zdrowego dla środowiska, dla Ciebie i dla Twojego otoczenia, palenia, powstała wiele lat temu, lecz rozwinęła się i zdobyła swoją popularność na rynkach europejskich w latach 2006-2009.W Polsce od paru lat można zaobserwować jak e-papierosy stają się coraz popularniejsze. Użytkowników i zwolenników tej formy palenia możemy spotkać wszędzie, czego powodem jest to, że można je palić wszędzie i nie ma wobec nich żadnych zakazów dotyczących palenia w miejscach publicznych.

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: e-papierosy są wypełniane odpowiednimi, według gustów użytkownika, smakowymi liquid’ami czyli płynami o różnym smaku, a potem zamieniane są one w zapachową parę wodną, która to w dużej mierze decyduje o braku szkodliwości dla Ciebie i otoczenia. E-papieros jest wielokrotnego użytku, wymaga od Ciebie doładowania go akumulatorkiem, który jest dołączony do zestawu oraz konieczne jest uzupełnianie płynów. Istnieje kilka rodzajów i modeli e-papierosa i z pewnością każdy znajdzie taki, który mu odpowiada.

Cena e-papierosa szacuje się pomiędzy 50 a 300 zł, bardzo popularny jest na przykład Joyetech eGo-C, którego koszt wynosi trochę powyżej 200 zł, natomiast cena za e-liquidy to ok. 20 zł za 50 ml, które wystarczają na około 1,5 miesiąca przy jednodniowym 1,5 ml doładowaniu e-papierosa, dla palacza, który wcześniej wypalał około 10-15 papierosów dziennie. Powszechnie istnieją trzy rodzaje palaczy e-papierosów. Pierwsi z nich to palacze hybrydowi, czyli tacy, którzy palą zwykłe papierosy na zmianę z e-papierosem. Drudzy z nich to palacze stali, którzy porzucili palenie tradycyjnych papierosów na rzecz e-papierosa, w istocie, jak sami przyznają, po paru tygodniach z e-papierosem odrzucało ich od tych tradycyjnych. Trzeci rodzaj palaczy e-papierosów to osoby rzucające palenie.

Jeżeli objętość Twojego portfela zmniejsza się z dnia na dzień, chcesz uzbierać na egzotyczne wakacje, kupić nowy samochód, wpasować się w nowe towarzystwo lub po prostu zadbać o zdrowie e-papieros jest idealny dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top