Czy da się zagrać w pokera za darmo?

poker bonusy

Czy da się zagrać w pokera za darmo?

Istotą pokera jest pokonywanie przeciwników i wygrywanie pieniędzy. Nikt jednak nie lubi tracić swojej gotówki na darmo, stąd pomysł, by stworzyć platformy dla początkujących graczy. W ten sposób nowicjusze mogą szlifować swoje umiejętności bez uszczerbku dla portfela, z czasem jednak gra na wirtualne żetony przestaje wystarczać i pojawia się pokusa, by zawalczyć o prawdziwą pulę.

Ale ryzyko przegranej w dalszym ciągu istnieje, co dla osób o ograniczonych możliwościach finansowych jest dużą przeszkodą. Okazuje się jednak, że w pokera można zagrać zupełnie za darmo, nie tracąc przy tym możliwości zasilenia swojego konta prawdziwą gotówką.

Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta – promocje pokerowe. W sieci znajdziemy operatorów, którzy oferują bonusy powitalne bez konieczności wpłaty depozytu. Do naszej dyspozycji przekazana zostaje określona kwota, z tym że nie możemy jej wypłacić, a jedynie przeznaczyć na obstawianie zakładów. Obracając bonusem budujemy swój kapitał i możemy przystępować do kolejnych rozgrywek.

Częściej jednak wypłata bonusu uzależniona jest od depozytu. To pod wieloma względami korzystniejsza opcja, ponieważ dysponujemy większą gotówką na zakłady, a warunki promocji są dużo łagodniejsze. Wartość bonusu uzależniona jest od sumy zdeponowanej na koncie, np. 100 procent pierwszej wpłaty. Dodatkowe pieniądze na grę wypłacane są również w oparciu o liczbę punktów zdobytych w trakcie rozgrywek przez danego gracza.

Darmowe mogą być również turnieje. Kto nie chce wpłacać wpisowego, powinien szukać w ofercie poker-roomów freerolli. To rozgrywki, w ramach których dostaje się żetony za darmo, ale główna wygrana jest jak najbardziej realna, choć dużo niższa od tych w klasycznych turniejach.

Szczególnie chcielibyśmy polecić Wam promocje pokerowe ze strony: williamhillbonusy.pl. Zajrzyjcie koniecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top