Ankiety telefoniczne

call center

Ankiety telefoniczne

Aby skutecznie sprzedać swój produkt bądź usługę trzeba przeprowadzić badanie marketingowe. Należy poznać opinię potencjalnych odbiorców towaru. Jednym z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do opinii publicznej i poznania zdania na temat oferowanego produktu są ankiety telefoniczne. To proste rozwiązanie jest niezwykle skuteczne. Wystarczy określić próbę respondentów, z podziałem na m.in. wiek, płeć, wykształcenie, miejsce zamieszkania oraz dochody. Jak to działa w praktyce?

Wykwalifikowani ankieterzy znajdą odpowiednią grupę ludzi do przeprowadzenia wywiadu. Dane zbierane przez pracowników są zapisywane automatyczne w systemie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, odpowiedzi respondentów można bezzwłocznie przekazać do analizy (jakościowej oraz ilościowej). Następnie wybierana jest najlepsza metodologia do przeprowadzenia ankiety, pomagamy przy ułożeniu pytań w wywiadzie. Następnie przeszkalamy naszych pracowników, a po zebraniu przez nich wywiadu wyniki poddajemy obróbce.

Firma Teleconcept oferujemy takie usługi jak: sondaże przedwyborcze, sprawdzenie sukcesywności kampanii reklamowej, badania rynkowe i opinii publicznej. Wśród naszych usług znajduje się też tzw. „tajemniczy klient”. Nasz pracownik podaje się wtedy za klienta danej firmy bądź instytucji, a następnie ocenia poziom obsługi i kompetencji swojego rozmówcy.

Zapewniamy błyskawiczną realizację zlecenia – bez względu na ilość respondentów do przebadania. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne. W czasie przeprowadzania badania monitorujemy pracę naszych ankieterów, zależy nam na jak najwyższej jakości i rzetelności wykonywanej pracy. Umożliwiamy dostęp do przeprowadzonych już ankiet, dzięki czemu zleceniodawca może trzymać rękę na pulsie i być spokojnym o pewne wykonanie zlecenia. W razie potrzeby udostępniamy nagrania z przeprowadzonych rozmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top